Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Czerwiec 18, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dorota Zawadzka rzeczniczką prasową Work Service

W Work Service Dorota Zawadzka zajmuje się działaniami public relations (fot. materiały prasowe)

Dorota Zawadzka została rzeczniczką prasową i menedżerką ds. komunikacji Work Service, firmy HR.

W Work Service Zawadzka zajmuje się działaniami public relations, w tym współpracą z mediami, relacjami z organizacjami pracodawców i stowarzyszeniami działającymi w obszarze rynku pracy. Ponadto koordynuje badanie dotyczące polskiego rynku pracy „Barometr Rynku Pracy”, realizowane przez Instytut Kantar Millward Brown.

Ostatnio Dorota Zawadzka związana była z Instytutem Humanites. Wcześniej przez dwa lata była dyrektorką ds. komunikacji i public relations w Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Do IAB Polska przeszła z Konfederacji Lewiatan, gdzie odpowiadała za komunikację marketingową i fundraising Europejskiego Forum Nowych Idei. Wcześniej związana była m.in. z Canal+ Cyfrowy, Kancelarią Gessel i UPC.

(IKO, 18.06.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.