Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 21, 2020

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Teleexpress" jest emitowany ze studia TVP Sport

Od niedzieli "Teleexpress" nadawany jest ze studia TVP Sport (screen Vod.tvp.pl)

Telewizja Polska przeniosła emisję "Teleexpressu" do studia TVP Sport. Studio "Teleexpressu" i "Panoramy" zostało przygotowane na wypadek awaryjny.

Programy informacyjne produkowane przez Telewizyjną Agencję Informacyjną realizowane są z placu Powstańców Warszawy. Na początku epidemii studio "Teleexpressu" i "Panoramy" zostało wyłączone i zdezynfekowane. - Gdybyśmy musieli z powodu stwierdzenia przypadku koronawirusa wyłączyć studio "Wiadomości" albo TVP Info, wtedy awaryjnie przenosimy emisję do studia "Panoramy" i "Telexpressu" - mówi Jarosław Olechowski, dyrektor TAI. - Studio to jest po drugiej stronie budynku niż studia "Wiadomości" i TVP Info - dodaje.

"Panorama" i "Teleexpress" już kilka tygodni temu zaczęły być nadawane ze studia "Wiadomości". Od niedzieli "Teleexpress" nagrywany jest jednak w studiu TVP Sport przy ul. Woronicza. - Wynika to z kwestii bezpieczeństwa związanego z epidemią. Chcemy rozluźnić produkcję w TAI - tłumaczy Olechowski. - Na Woronicza chcemy też przenieść redakcję "Teleexpressu" - zapowiada szef TAI.

Jarosław Olechowski informuje, że redakcje wszystkich programów informacyjnych zostały podzielone na dwa niezależne zespoły, które nie mają ze sobą fizycznego kontaktu.

Galeria: World Press Photo 2020 - laureaci

(KOZ, 21.04.2020)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.