Dział: RADIO

Dodano: Listopad 19, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Beata Michniewicz wybrana AuTORytetem w plebiscycie MediaTory

Beata Michniewicz z Trójką związana jest od lat osiemdziesiątych (screen Polskieradio.pl)

W 13. Plebiscycie MediaTory - Studenckie Nagrody Dziennikarskie AuTORytetem została Beata Michniewicz, dziennikarka Programu III Polskiego Radia.

AuTORytet wybierają studenci dziennikarstwa z całej Polski. W tej kategorii nagradzane są osoby będące dziennikarskimi wzorami do naśladowania. Studenci wyróżniają ludzi mediów, od których mogą uczyć się profesjonalizmu, rzetelności oraz najwyższych standardów. Nagroda przyznawana jest za całokształt pracy dziennikarskiej.

Beata Michniewicz prowadzi "Salon polityczny Trójki", "Puls Trójki" i "Śniadanie w Trójce". Z rozgłośnią związana jest od lat osiemdziesiątych.

W poprzednich edycjach plebiscytu w kategorii AuTORytet studenci wyróżnili m.in.: Małgorzatę Szejnert, Wojciecha Manna, Hannę Krall, Marka Niedźwieckiego, Wojciecha Jagielskiego, Mariusza Szczygła i Ewę Ewart.

Beata Michniewicz odbierze statuetkę 7 grudnia podczas gali finałowej w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wtedy też ogłoszone zostaną nazwiska zwycięzców we wszystkich pozostałych kategoriach.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 19.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.