Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Listopad 07, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były szef redakcji "CD-Action" został PR managerem Awaken Realms

Awaken Realms to wrocławska firma tworząca gry planszowe i fabularne (screen: YouTube/Awaken Realms)

Były redaktor naczelny magazynu "CD-Action" (Wydawnictwo Bauer) Dawid Bojarski został PR managerem Awaken Realms, producenta gier planszowych i fabularnych.

Bojarski pracę we wrocławskiej firmie rozpoczął 4 listopada, z końcem października przestał być redaktorem naczelnym "CD-Action". W kierowaniu magazynem zastąpił go Michał "enki" Kuszewski, do tej pory członek zespołu redakcyjnego. Od początku listopada redakcje "CD-Action" i "PC Format" są połączone w platformę redakcyjną Tech. Jej redaktorem naczelnym został Adam Chabiński, szef "PC Format". Kuszewski jest jego zastępcą i redaktorem odpowiedzialnym za "CD-Action". 

Bojarski z "CD-Action" związany był od maja 2013 roku. Od 2016 roku był zastępcą redaktora naczelnego, redaktorem naczelnym został na początku 2018 roku.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(JSX, 07.11.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.