Dział: RADIO

Dodano: Sierpień 22, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Kammel będzie mieć audycję w Radiu Zet

Tomasz Kammel od 1997 roku związany jest z TVP, prowadzi też kanał na YouTube (screen YouTube.com/Tomasz Kammel)

Prezenter Telewizji Polskiej Tomasz Kammel poprowadzi audycję w Radiu Zet - ustalił "Presserwis". Rozgłośnia będzie też mieć nowego współprowadzącego poranek.

Program Tomasza Kammela ma być jedną z nowości w nowej ramówce rozgłośni, która ujawniona zostanie do końca tygodnia. - Intensywnie pracuję nad ramówką - stwierdza tylko Michał Celeda, redaktor naczelny Radia Zet. Z Kammelem nie udało nam się skontaktować.

Tomasz Kammel w latach 2011-2012 miał audycję w Radiu Złote Przeboje. Prezenter od 1997 roku związany jest z TVP - prowadzi m.in. "The Voice of Poland" i "Pytanie na śniadanie". Ma również swój kanał w serwisie YouTube.com.

Radio Zet szykuje od września zmiany, m.in. w porannym paśmie. Według nieoficjalnych informacji poranki współprowadzić ma Robert Karpowicz, od 2013 roku związany z RMF FM. Wcześniej - od 2005 roku - był prezenterem RMF Maxxx.

(KOZ, 22.08.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.