Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 22, 2006

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nowe osoby w Ciszewski PR

Cztery nowe osoby dołączyły do zespołu agencji Ciszewski Public Relations, co jest związane z pozyskaniem przez agencję nowych klientów.

Ewa Pater objęła stanowisko account managera, wcześniej pracowała m.in. w agencji United PR. W Ciszewski PR jest odpowiedzialna za obsługę marek: Lech i Tyskie, należących do Kompanii Piwowarskiej SA. Obsługą tych marek zajmie się również nowa account executive – Małgorzata Rakoca, wcześniej pracująca m.in. w agencji Active Communications. Na stanowisko junior account executive zostali przyjęci Jakub Krawczyk oraz Maria Roszkowska.

(PS, 22.08.2006)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

PODOBNE ARTYKUŁY

Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.