Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Październik 31, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Beata Chądzyńska i Paweł Sołowiej w zespole PR Huawei Polska

Beata Chądzyńska przez kilkanaście lat związana była z Grupą TVN (fot. materiały prasowe)

Beata Chądzyńska została nowym PR managerem w zespole marketingu Huawei Polska. Odpowiada za strategię oraz komunikację marki i produktów. Do zespołu dołączył także Paweł Sołowiej, PR specialist.

Beata Chądzyńska ostatnio pracowała w agencji First PR, gdzie odpowiadała za wizerunek i projekty specjalne Grupy Onet-RASP. Wcześniej przez kilkanaście lat związana była z Grupą TVN, początkowo jako reporter i wydawca w redakcji ekonomicznej TVN 24, a następnie jako wicedyrektor ds. informacji biznesowych TVN i zastępca redaktora naczelnego TVN CNBC.

Paweł Sołowiej ma ośmioletnie doświadczenie w branży PR i specjalizuje się w komunikacji produktowej oraz projektach wizerunkowych. Ostatnio odpowiadał za brand & product PR w Avon Cosmetics Polska. Pracował też m.in. w agencji Havas PR Warsaw i Garden of Words.

Beata Chądzyńska i Paweł Sołowiej dołączyli do zespołu kierowanego przez Dorotę Natalię Haller, dyrektor marketingu, komunikacji i digital.

(AMS, 31.10.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.