Dział: PERSONALIA

Dodano: Maj 12, 2006

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grzegorz Sommer w ”Rzeczpospolitej”

Grzegorz Sommer będzie jednym z zastępców szefa działu ekonomicznego dziennika ”Rzeczpospolita” (Presspublica).

    Sommer jeszcze w tym miesiącu przejdzie do ”Rzeczpospolitej” z ”Życia Warszawy”, gdzie jest zastępcą szefa działu społeczno-politycznego. W drugiej połowie maja do redakcji ”Rzeczpospolitej” wróci ponadto Andrzej Michalski, który na początku maja odszedł do ”Dziennika” Axel Springer Polska. Także będzie zastępcą szefa działu ekonomicznego. Po tych zmianach dział ten będzie miał pięciu wicekierowników.
W drugiej połowie maja do działu ekonomicznego ”Rz” przejdzie też dziennikarka ”Pulsu Biznesu” Urszula Zalewska. Marek Magierowski, nowy szef zielonych stron ”Rz”, ma objąć swoje stanowisko w najbliższy poniedziałek.

(ML, 12.05.2006)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.