Temat: radio

Dział: WIDEO

Dodano: Grudzień 20, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jarosław Gowin przeprasza na YouTube, że na antenie TVP wątpił w śmierć Jana Kulczyka

Wicepremier, minister edukacji i szkolnictwa wyższego w nietypowy sposób przeprasza za swoje wypowiedzi w programie "Polityka przy kawie" (TVP 1). Robi to na YouTube. To efekt ugody zawartej przed sądem przez polityka z dziećmi Jana Kulczyka, który zmarł w 2015 roku.

Jarosław Gowin zablokował możliwość embedowania swoich przeprosin z YouTube na inne strony. Można je zobaczyć tylko na jego kanale.

Rodzina Kulczyka pozwała wicepremiera Gowina za powtarzanie sugestii, że śmierć najbogatszego Polaka mogła być sfingowana. Nie ma na to żadnych dowodów. Gowin zgodził się przeprosić. Rodzina zmarłego biznesmene uznała, że wyrazy ubolewania założyciela partii Polska Razem na portalu YouTube będą wystarczające.

Gowin odczytał przed kamerą przeprosiny z kartki. „Nie miałem intencji ani racji do formułowania takich zarzutów i podejrzeń. Ubolewam z powodu zaistniałej sytuacji i kieruję przeprosiny do pani Dominiki Kulczyk i pana Sebastiana Kulczyka" - kończy swoją wypowiedź.

(20.12.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.