Beata Lubecka i Łukasz Konarski poprowadzili pierwsze "Śniadanie w Radiu Zet"
Gospodarzami programu będą, na zmianę, dwie pary dziennikarskie: Beata Lubecka (Polsat News) i Łukasz Konarski (Radio Zet) oraz Joanna Komolka (Radio Zet) i Bartosz Kurek (Polsat News)
W niedzielę, 4 września br. na antenę Radia Zet wróciło "Śniadanie w Radiu Zet". Program w nowej formule jest przygotowywany wspólnie ze stacją telewizyjną Polsat News. Audycja zastąpiła "7 dzień tygodnia", który prowadziła Monika Olejnik.
"Śniadanie w Radiu ZET” to godzinny program, w którym prowadzący omawiają z politykami, najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Jest emitowane w niedziele o godz. 9.05 równocześnie na w Radiu Zet i na kanale Polsat News.
Audycję o tej samej nazwie Radio Zet emitowało w latach 1993-2000, a jej prowadzącym był Krzysztof Skowroński.
W niedzielę, 4 września br. gospodarzami programu byli Beata Lubecka (Polsat News) i Łukasz Konarski (Radio Zet). Pytania zadawała głównie ta pierwsza. Gośćmi byli: Marek Magierowski (Kancelaria Prezydenta), Jarosław Sellin (PiS), Rafał Grupiński (PO), Marek Jakubiak (Kukiz’15), Kamila Gasiuk-Pihowicz (Nowoczesna) oraz Marek Sawicki (PSL). Rozmawiano o ustawie reprywatyzacyjnej, likwidacji gimnazjów i wniosku o odwołanie marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego.
(04.09.2016)