Temat: blogi

Dział: PERSONALIA

Dodano: Czerwiec 21, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Waglowski rozpoczął pracę w Ministerstwie Rozwoju

Piotr Waglowski (fot. Karol Piechocki/Press)

Piotr Waglowski, publicysta "Gazety Bankowej", "IT w Administracji" i prawnik prowadzący serwis Vagla.pl, wczoraj rozpoczął pracę w departamencie doskonalenia regulacji gospodarczych Ministerstwa Rozwoju.

– Moja praca nie będzie polegała na kontaktach z mediami. Jestem prawnikiem i zajmuję się legislacją – mówi Waglowski. A co z działalnością blogerską i publikacją felietonów? - Nie spodziewam się w tej chwili publikowania żadnych informacji, które będą dotyczyły mojego zatrudnienia, bo od tego są rządowe publikatory, a moja praca nie będzie polegała na utrzymywaniu relacji z dziennikarzami. Jeżeli przełożeni nie będą mieć nic przeciwko i uznają, że moje pisanie w "IT w Administracji" może być wartościowe, to chętnie będę pisał – dodaje.

(DR, 21.06.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.