Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 06, 2006

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Wielkie ucieczki" i "Detektyw" w TVN-ie

Dziś na antenę TVN wchodzą dwa seriale dokumentalne: "Wielkie ucieczki" i "Detektyw". Pierwszy to nowość, drugi jest kontynuacją starego cyklu.

W czwartek na antenie TVN-u startują dwa cykle dokumentalne. Pierwszy z nich to serial zatytułowany "Wielkie ucieczki", który ukazuje spektakularne ucieczki Polaków z komunistycznej rzeczywistości. Drugi to "Detektyw", czyli już piąta edycja przygód Krzysztofa Rutkowskiego. Dziesięcioodcinkowy serial ”Wielkie ucieczki” był kręcony przez dwa lata. Jego twórcy postawili sobie za cel ukazanie mało znanych kart polskiej historii powojennej: spektakularnych ucieczek Polaków za granicę w czasach PRL-u. Każdy odcinek dzieli się na część dokumentalną oraz fabularną. Narratorem w części dokumentalnej będzie Tomasza Sianecki, dziennikarz ”Faktów”. "Wielkie ucieczki" będą emitowane w każdy czwartek o godzinie 21.30. Równocześnie rusza piąta edycja serialu ”Detektyw” z Krzysztofem Rutkowskim w roli głównej. Cykl ukazuje niestandardowe metody pracy detektywa. ”Detektyw” będzie nadawany w każdy czwartek, zaraz po "Wielkich ucieczkach", o 22.50.

(ASA, 06.04.2006)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.