Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 02, 2015

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zuckerberg zapowiedział, że 99 proc. swoich akcji Facebooka odda na poprawę świata

(fot. freerangestock.com)

Mark Zuckerberg, założyciel Facebooka zapowiedział, że 99 proc. swoich akcji tego serwisu społecznościowego przeznaczy na poprawę świata.
 

Zuckerberg i jego żona Priscilla na Facebooku napisali list do swojej córki Max, która się wczoraj urodziła. Zapowiedzieli, że 99 proc. akcji Facebooka, wartych obecnie 45 miliardów dolarów, przeznaczą w trakcie swojego życia na "poprawę świata dla następnych pokoleń" w ramach Chan Zuckerberg Initiative - nowej fundacji, którą wspólnie tworzą. "Wiemy, że to niewielki wkład w porównaniu do wszystkich zasobów i talentów tych, którzy już teraz pracują nad tym problemem. Ale chcemy robić, co możemy, pracując u boku wielu innych ludzi" – podkreślili.

 

(02.12.2015)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.