"Magiel towarzyski" bez Tomasza Kina
Tomasz Kin od września nie będzie już prowadzić z Karoliną Korwin Piotrowską "Magla towarzyskiego" w TVN Style.
Jak podał serwis Fakt.pl, powodem zakończenia współpracy z dziennikarzem była inna wizja rozwoju programu.
"Magiel towarzyski" zadebiutował na antenie TVN Style w 2006 roku. Od początku jego gospodarzami byli Karolina Korwin Piotrowska i Tomasz Kin.
Od maja ub.r. Tomasz Kin współpracuje z Radiem PiN, które powiązane jest właścicielsko z Telewizją Polsat. Obecnie w rozgłośni ma audycję "Rezerwat".
(KOZ, 13.06.2014)










