Paralotna przedstawi w kampanii ZUS jako nowoczesny, przyjazny i bezpieczny
Zakład Ubezpieczeń Społecznych wybrał agencję Paralotna do realizacji kampanii, w której chce się przedstawić jako instytucja nowoczesna, przyjazna i bezpieczna.
Wydział komunikacji społecznej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, który na początku listopada rozesłał do agencji zapytania ofertowe dotyczące opracowania koncepcji kreatywnej i produkcji materiałów reklamowych dla promocji Platformy Usług Elektronicznych ZUS, zakończył już to postępowanie. Wybrał agencję reklamową Paralotna.
Kampania ZUS ma być realizowana w mediach od 1 stycznia do 31 marca 2014 roku. W planie jest pięć spotów telewizyjnych długości 30 sekund oraz ich skróty do 15 sekund, a także dwie reklamówki radiowe. Kampania ma mieć charakter społeczny. Jej celem jest m.in. poinformowanie o platformie PUE ZUS i zwiększenie liczby zakładanych na niej profili, a także budowanie wizerunku ZUS jako instytucji nowoczesnej, przyjaznej i bezpiecznej.
(AMS, 19.12.2013)










