Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 18, 2013

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Za tydzień ostatni etap cyfryzacji w Polsce

(Fot. archiwum)

We wtorek 23 lipca zostanie wyłączony ostatni w Podlaskiem nadajnik analogowej telewizji naziemnej w Łomży. Jego miejsce zajmie nadajnik cyfrowy.

Na ostatnim etapie cyfryzacji w Polsce, oprócz nadajnika w Łomży, zostanie też wyłączony nadajnik w Miłkach (woj. warmińsko-mazurskie), z którego sygnał odbiera część mieszkańców Podlaskiego. Zmiana w systemie nadawania obejmie prawie 26 tys. mieszkańców 16 gmin z zachodnich części powiatów: kolneńskiego, łomżyńskiego i zambrowskiego.

PAP, MW

(18.07.2013)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.