Dział: PRASA

Dodano: Marzec 08, 2012

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W Dzień Kobiet w ”Bildzie” pracują tylko mężczyźni

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet wszystkie kobiety zatrudnione w redakcji niemieckiego dziennika ”Bild” mają dzisiaj wolne.

Oznacza to, że jutrzejsze wydanie tabloidu zostanie w całości przygotowane przez mężczyzn. Podobny eksperyment wydawca dziennika, koncern Axel Springer, przeprowadził w 2006 roku – wtedy za wydanie przygotowywane 8 marca odpowiedzialne były wyłącznie panie. W dzienniku "Bild" pracuje ponad 300 kobiet.

LL

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.