Dział: REKLAMA

Dodano: Listopad 18, 2010

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pięć podmiotów w kolejnym etapie przetargu na stołeczne wiaty przystankowe

Clear Channel Poland, JC Decaux oraz trzy konsorcja: Universum Digital z Universal Promotion Group, Grupa Ströer z AMS SA, CAM Polski Outdoor z CAM Media SA zaproszono do negocjacji w przetargu na obsługę stołecznych wiat przystankowych.

Do dalszego etapu postępowania przeszły tym samym wszystkie podmioty, które do tej pory złożyły swoje oferty. Firma, z którą miasto podpisze umowę, zainstaluje w Warszawie ponad 1,5 tys. nowoczesnych wiat – w zamian będzie mogła umieszczać na nich reklamy i na tym zarabiać. Koszty montażu wszystkich wiat oszacowano na 80-100 mln zł. Do firm przesłano komplet dokumentów zawierających m.in.: projekt umowy, szczegółowe projekty wykonawcze wiat i ich wyposażenia, mapy lokalizacji i opinie techniczne. Firmy mają miesiąc na zapoznania się z dokumentami i przesłanie uwag do Urzędu Miasta st. Warszawy. Rozpoczęcie szczegółowych rozmów planowane jest na połowę grudnia. Magistrat przewiduje, że pierwsze wiaty staną już w przyszłym roku.

(DOK, 18.11.2010)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.