Przychody i zysk netto Radia Eska SA  |  Allegro w przetargu wybiera agencję  |  Awans w strukturach Paramount Global  |  Telewizja Puls planuje poszerzenie oferty serialowej  |  Cennik reklamowy TVN na lipiec  |  ViDoc TV już bez koncesji  |  Warner Bros. Discovery liderem oglądalności  |  Pomorski operator kablowy Petrus  |  Radiowa Jedynka ma nowy serwis  |  Interia nieznacznie przed Google w jednej z kategorii  |  Reportaż Małgorzaty Lachendro z Radia Katowice zwycięzcą Audionomia Award  |  Centrum e-Zdrowia szuka  |  Mediocre wygrywa przetarg  |  Agencja Brand Kolektyw  |  SAR uruchamia projekt  |  Startuje kampania Okocim 3 × Zero  |  Ambasadorki Lotto  |  Serwis CNN w Stanach Zjednoczonych dostępny na platformie Prime Video  |  Amazon MGM Studios wycofuje się z dystrybucji filmu o Samie Altmanie, twórcy OpenAI  |  Meta ukarana za naruszenia przepisów przy zamieszczaniu reklam politycznych  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 41 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Przychody i zysk netto Radia Eska SA  |  Allegro w przetargu wybiera agencję  |  Awans w strukturach Paramount Global  |  Telewizja Puls planuje poszerzenie oferty serialowej  |  Cennik reklamowy TVN na lipiec  |  ViDoc TV już bez koncesji  |  Warner Bros. Discovery liderem oglądalności  |  Pomorski operator kablowy Petrus  |  Radiowa Jedynka ma nowy serwis  |  Interia nieznacznie przed Google w jednej z kategorii  |  Reportaż Małgorzaty Lachendro z Radia Katowice zwycięzcą Audionomia Award  |  Centrum e-Zdrowia szuka  |  Mediocre wygrywa przetarg  |  Agencja Brand Kolektyw  |  SAR uruchamia projekt  |  Startuje kampania Okocim 3 × Zero  |  Ambasadorki Lotto  |  Serwis CNN w Stanach Zjednoczonych dostępny na platformie Prime Video  |  Amazon MGM Studios wycofuje się z dystrybucji filmu o Samie Altmanie, twórcy OpenAI  |  Meta ukarana za naruszenia przepisów przy zamieszczaniu reklam politycznych  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 41 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Przychody i zysk netto Radia Eska SA  |  Allegro w przetargu wybiera agencję  |  Awans w strukturach Paramount Global  |  Telewizja Puls planuje poszerzenie oferty serialowej  |  Cennik reklamowy TVN na lipiec  |  ViDoc TV już bez koncesji  |  Warner Bros. Discovery liderem oglądalności  |  Pomorski operator kablowy Petrus  |  Radiowa Jedynka ma nowy serwis  |  Interia nieznacznie przed Google w jednej z kategorii  |  Reportaż Małgorzaty Lachendro z Radia Katowice zwycięzcą Audionomia Award  |  Centrum e-Zdrowia szuka  |  Mediocre wygrywa przetarg  |  Agencja Brand Kolektyw  |  SAR uruchamia projekt  |  Startuje kampania Okocim 3 × Zero  |  Ambasadorki Lotto  |  Serwis CNN w Stanach Zjednoczonych dostępny na platformie Prime Video  |  Amazon MGM Studios wycofuje się z dystrybucji filmu o Samie Altmanie, twórcy OpenAI  |  Meta ukarana za naruszenia przepisów przy zamieszczaniu reklam politycznych  |  Zapraszamy do newslettera "Presserwis" – dziś 41 newsów ze świata mediów i reklamy  | 

Dział: PRASA

Dodano: Wrzesień 14, 2010

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Magazyn ”?dlaczego” przechodzi na bezpłatną dystrybucję

Miesięcznik studencki ”?dlaczego” od wrześniowego numeru będzie bezpłatny. Jego wydawca, Platforma Mediowa Point Group SA, buduje pakiet reklamowy oferujący szerokie dotarcie do studentów.

Tytuł w zmienionej szacie graficznej pojawi się na rynku w środę. Dotychczas magazyn kosztował 5,99 zł (w wersji bez dodatków) i był dostępny m.in. w salonach prasowych. Teraz w nakładzie 130 tys. egz. będzie dystrybuowany w największych ośrodkach akademickich w Polsce (m.in. przez hostessy). – To wynika ze zmiany sposobu konsumpcji mediów przez młodych ludzi, a my chcemy za tymi zmianami podążać – mówi Anna Pawłowska-Pojawa, PR manager Platformy Mediowej Point Group. Magazyn ”?dlaczego” pojawia się teraz także w formie dodatku do tygodnika ”Wprost” (AWR ”Wprost”, od stycznia br. należy do Point Group) – po raz pierwszy ukazał się on wczoraj. Jako osobny 16-stronicowy grzbiet będzie dołączany do tygodnika raz w miesiącu. Ma zawierać zarówno najciekawsze artykuły z magazynu ”?dlaczego”, jak i specjalne materiały przeznaczone dla czytelników ”Wprost”. Point Group wprowadza nową ofertę reklamową – Pakiet Student. W jego skład wchodzą m.in. reklamy w bezpłatnym ”?dlaczego”, studenckim dodatku do ”Wprost” oraz emisje w ”?dlaczego” Student TV. Ten ostatni produkt to kanał informacyjno-reklamowy, który ma jesienią ruszyć na ekranach znajdujących się na kilkudziesięciu uczelniach w 16 ośrodkach akademickich w Polsce. Uzupełnieniem pakietu jest strona internatowa studenckiego miesięcznika. Pakiet w najtańszej wersji kosztuje 40 tys. zł, w najdroższej – 110 tys. zł (ceny netto).

(SK, 14.09.2010)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.