”Metro” po raz trzeci będzie rozdawane w Berlinie
26.08.2010, 08:11
Dziś w centrum Berlina już po raz trzeci rozdawane będzie specjalne wydanie bezpłatnego dziennika ”Metro” (Agora).
Gazeta jest wydana w całości w języku niemieckim. ”Metro dla Berlińczyków” zawiera m.in. informacje o atrakcjach turystycznych Polski. To wydanie ukazało się w nakładzie 30 tys. egz. Pierwsze wydanie ”Metra dla Berlińczyków” ukazało się we wrześniu 2009 roku, a projekt uzyskał główną nagrodę konkursu INMA Awards 2010 w kategorii marketingowe rozwiązania dla reklamodawców.(SK, 26.08.2010)
* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter










