Trójka po godzinnie 15 nadaje nowe pasmo publicystyczne
”Trójka po trzeciej” to tytuł nowego pasma publicystycznego, które pojawiło się wczoraj na antenie Programu III Polskiego Radia.
Pasmo nadawane będzie codziennie od poniedziałku do czwartku w godz. 15-16. Prowadzić je będą: Andrzej Jonas, redaktor naczelny ”The Warsaw Voice”, Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny ”Gazety Polskiej”, Stanisław Janecki, były redaktor naczelny tygodnika ”Wprost”. W czwartki występować w nim będą – na zmianę – publicyści ”Rzeczpospolitej”: Bronisław Wildstein, Marek Magierowski oraz Rafał Ziemkiewicz. Od 31 marca w każdą środę w ”Trójce po trzeciej” pojawiać się będzie Daniel Passent z ”Polityki”. – Dobór publicystów z tak wielkim dorobkiem zapewni wielowątkowy głos w dyskusji na tematy społeczne i polityczne oraz sprawi, że Trójka weźmie pełny i wielostronny udział w debacie publicznej – mówi Jacek Sobala, dyrektor Programu III Polskiego Radia.(TOCH)










