Marek Niedźwiecki wraca do Trójki
Z początkiem lutego kończy się współpraca Marka
Niedźwieckiego z Radiem Złote Przeboje (Agora SA).
Wróci on na antenę Programu III Polskiego Radia.
(GK, RUT, 25.01.2010)
Z początkiem lutego kończy się współpraca Marka
Niedźwieckiego z Radiem Złote Przeboje (Agora SA).
Wróci on na antenę Programu III Polskiego Radia.
(GK, RUT, 25.01.2010)