Nowa prowadząca w Radiu Jazz
15.06.2005, 00:00
Monika Waradzyńska jest od wczoraj nową prowadzącą w Radiu Jazz, nadającym w Warszawie i Krakowie.
Prowadzi poranne programy stacji. Przeszła z poznańskiego Radia RMI FM.(BOB, 15.06.2005)
* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter










