Dział: REKLAMA

Dodano: Kwiecień 17, 2008

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marek Kondrat nie kończy z reklamą i ING

Dziennik ”Fakt” poinformował wczoraj, że aktor Marek Kondrat na razie porzuca reklamę i wraca do filmu. ING Bank Śląski, w którego reklamach aktor występuje, zaprzecza tym informacjom.

Jako powód zerwania Kondrata z reklamą ”Fakt” podał, że aktor przyjął propozycję od reżysera Janusza Majewskiego. Dziennik nie wymienił banku z nazwy, ale wiadomo, że Kondrat jest od lat twarzą ING Banku Śląskiego. Temat podchwyciły wczoraj inne media, głównie portale internetowe. Piotr Utrata, rzecznik prasowy Grupy ING, dementuje informację: - Nasza współpraca z Markiem Kondratem układa się bardzo dobrze i na pewno się nie kończy. Aktor występuje w najnowszej kampanii grupy, która promuje fundusze emerytalne ING. Reklamy można zobaczyć w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych (TVP, TVN, Polsat, TV 4, kanały tematyczne). Dodatkowo przygotowano reklamę radiową, internetową, zaplanowano akcje eventowe. Kreację przygotowała agencja reklamowa Brain. Media zaplanował i kupił dom mediowy PanMedia Western.

(MŁ, 17.04.2008)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.