Dział: PRASA

Dodano: Luty 22, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dziś premiera polskiego wydania książki księcia Harry’ego. Już zrobiono dodruk

Dziś premiera polskiego wydania książki księcia Harry’ego pt. „Ten drugi”. W przedsprzedaży tytuł rozszedł się w 20 tys. egz. Wydawnictwo Marginesy już zrobiło dodruk.

Jak mówi "Presserwisowi" Magdalena Śniecińska z wydawnictwa Marginesy, ze względu na duże zainteresowanie wydawca zrobił już dodruk nakładu. Jak pisaliśmy wcześniej, przyspieszono także termin premiery – początkowo książka księcia Harry’ego miała ukazać się 8 marca.

Książka „Ten drugi” ma premierę półtora miesiąca po ukazaniu się w USA, Kanadzie i Wielkiej Brytanii, gdzie bije rekordy popularności. W dniu premiery 10 stycznia Księga Rekordów Guinnessa ogłosiła autobiografię księcia Harry’ego najszybciej sprzedającą się książka non fiction wszech czasów. Tylko w dniu premiery wyprzedano 1,43 mln egz.

Czytaj też: Przewodniczący KRRiT chce ukarać kolejnego nadawcę – tym razem Radio Zet

Jak wynika z danych wydawnictwa Random House, w pierwszym tygodniu czytelnicy na całym świecie kupili 3,2 mln egz., z czego 1,6 mln w USA, a 800 tys. w Wielkiej Brytanii.

(MZD, 22.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.