Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Listopad 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radia wysyłają dziennikarzy na mundial i szykują zmiany w ramówkach

Mundial w Katarze rozpocznie się 21 listopada i potrwa do 18 grudnia (screen: YouTube.com/FIFATV)

RMF FM, Radio Zet i Polskie Radio wysyłają dziennikarzy na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej. RMF FM i Tok FM będą nadawać więcej serwisów sportowych. Specjalne audycje na mundial szykuje Radio Zet.

Wysłannikami RMF FM do Kataru będą reporter Paweł Pawłowski z redakcji sportowej oraz producent i realizator Michał Dukaczewski. Z Radia Zet na miejscu będą dziennikarze Mikołaj Kruk i Krzysztof Wilanowski. Natomiast z Polskiego Radia do Kataru jadą Tomasz Kowalczyk i Filip Jastrzębski.

Czytaj też: Kierownictwo Onetu zablokowało wywiad swoich dziennikarzy w Kanale Sportowym

Stacje Grupy RMF będą nadawać więcej serwisów sportowych. W RMF FM będą się nazywać one (jak przy tego typu turniejach) "Mistrzowskie fakty sportowe". W dni powszednie pojawiać się ma osiem zamiast pięciu wydań (w weekendy bez zmian – sześć). W RMF Maxx słuchać będzie można "Mistrzowskich fleszy sportowych" – w tygodniu dziewięciu zamiast trzech, a w soboty i niedziele po pięć (normalnie ich nie ma). 

W Radiu Zet – poza serwisami sportowymi – nadawany będzie specjalny magazyn piłkarski (przed godz. 14). Z kolei od 14 listopada przed godz. 10 rozgłośnia emitować ma piłkarski magazyn lifestylowy pod redakcją Michała Korościela.

Program I Polskiego Radia w całości będzie transmitować mecz otwarcia, spotkania Polaków i finał turnieju.

Radio Tok FM, które nie wysyła dziennikarza do Kataru, w trakcie mistrzostw zwiększy liczbę serwisów i programów sportowych.

Czytaj też: Wydawnictwo Kanału Sportowego przygotowało wydanie specjalne na mundial

Mundial w Katarze rozpocznie się 21 listopada i potrwa do 18 grudnia. 

(KOZ, 02.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.