Aktualny numer:

Biura Reklamy

Biura Reklamy

Spis treści:

 

Artykuł bezpłatny

Press

ALLEGRO REKLAMA

Mamy za sobą rok rozbudowy portfolio formatów i narzędzi dla reklamodawców. Wprowadziliśmy m.in. Allegro Creative Hub – ofertę, która wykorzystuje różne sposoby dotarcia do klienta Allegro

 

Artykuł bezpłatny

Press

AMS SA

Najważniejszym zadaniem dla reklamy OOH w tym roku będzie odbudowa udziału w torcie reklamowym. Pandemia dotkliwie wpłynęła na naszą branżę.

 

Artykuł bezpłatny

Press

BONNIER BUSINESS POLSKA

Bonnier Business Polska można określić hasłem: „Power of brands, power of content, power of users”. To właśnie te trzy filary stanowią o sile wydawnictwa.

 

Artykuł bezpłatny

Press

BAUER MEDIA GROUP

Niezmiennie wierzymy w siłę prasy drukowanej, sprzedając średnio ok. 16 mln egz. miesięcznie. Oferując jako jedyne na rynku prasowym wydawnictwo tak szerokie, zróżnicowane portfolio magazynów...

 

Artykuł bezpłatny

Press

BURDA MEDIA POLSKA

Burda Media Polska zawsze bardzo szybko dopasowuje się do potrzeb rynku, zarówno w obszarze tworzenia produktów, jak i obsługi klientów.

 

Artykuł bezpłatny

Press

CANAL+ POLSKA SA

To, co wyróżnia dział reklamy i projektów specjalnych Canal+ Polska, to połączenie unikalnych na rynku rozwiązań reklamowych z bardzo atrakcyjnym profilem widza (zamożny, wykształcony klient oferty Canal+).

 

Artykuł bezpłatny

Press

DORADZTWO MEDIOWE

Miniony rok był rokiem niezwykłym. Rynek nie był przygotowany na tak dużą rewolucję. Pojawiła się konieczność wprowadzenia szybkich zmian w sposobie działania.

 

Artykuł bezpłatny

Press

JET LINE

Choć wszyscy mamy za sobą trudny rok, w Jet Line sporo się działo. Powiększyliśmy ofertę: od podstaw zbudowaliśmy i wprowadziliśmy do sprzedaży sieć cyfrowych nośników MORE.

 

Artykuł bezpłatny

Press

GAZETA.PL

Za nami trudny rok, będący wielką próbą dla mediów. Jestem dumny z tego, że w Gazeta.pl przemówiliśmy mocnym głosem i zaangażowaliśmy się w wiele ważnych tematów.

 

Artykuł bezpłatny

Press

GREMI MEDIA SA

W tym roku będziemy w szczególności skupiali się na umacnianiu oferty 360°, obejmującej wszystkie kanały komunikacji dostępne w ramach Gremi Media: prasę, digital oraz eventy.

 

Artykuł bezpłatny

Press

GRUPA RMF

Rok 2020, mimo że pandemiczny, dla stacji Grupy RMF oznaczał rekordowe wyniki słuchalności. Wiosną RMF FM zanotowało najwyższy w historii badań wskaźnik 30,6 proc. udziału w czasie słuchania.

 

Artykuł bezpłatny

Press

GRUPA EUROZET

Miniony rok wymusił dopasowanie się do nowej sytuacji i bieżących potrzeb. W tym roku będziemy korzystać ze zdobytych już doświadczeń. Nasza oferta eventowa uległa całkowitemu przemodelowaniu.

 

Artykuł bezpłatny

Press

MEDIA SERVICE ZAWADA

Wydawnictwo Media Service Zawada jest obecne na rynku od ponad ćwierć wieku. Bogate doświadczenie pozwala nam na umiejętne dopasowanie oferty do zmieniających się warunków

 

Artykuł bezpłatny

Press

MULTIKINO MEDIA

W branży kinowej ub.r. zaczął się bardzo obiecująco. Triumfy odnosiły sensacyjne „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” i „Psy 3. W imię zasad”, a film „365 dni” na podstawie książki Blanki Lipińskiej okazał się...

 

Artykuł bezpłatny

Press

MEDIAPPG

W tym roku planujemy kontynuować strategię opartą na naszej najważniejszej przewadze konkurencyjnej, jaką jest lokalność. Pandemia ograniczyła mobilność Polaków, wymusiła zmiany w sposobie robienia zakupów...

 

Artykuł bezpłatny

Press

NEWONCE.MEDIA

Specyfika grupy newonce.media wynika z unikalnej koncepcji: kompetencje agencji kreatywnej łączymy z docierającymi do prawie 1,5 mln unikalnych użytkowników miesięcznie mediami, co daje mieszankę w postaci wiarygodnych...

 

Artykuł bezpłatny

Press

PRESS i PRESSERWIS

Magazyn „Press” i płatny newsletter „Presserwis” pozostają jednymi z najbardziej jakościowych kanałów komunikacji zapewniających dotarcie do najbardziej opiniotwórczej grupy w Polsce.

 

Artykuł bezpłatny

Press

RINGIER AXEL SPRINGER POLSKA

W czasach presji na efektywność czy infodemii fake newsów w przestrzeni socjalnej marketerzy potrzebują atrakcyjnego, ale przede wszystkim wiarygodnego kontekstu do komunikacji...

 

Artykuł bezpłatny

Press

TELEWIZJA POLSKA SA

Po roku niepewności rynkowej obecnie stawiamy przede wszystkim na elastyczność rozwiązań reklamowych. Wyrazem tego jest wprowadzenie tzw. klastrów miesięcznych...

 

Artykuł bezpłatny

Press

TVN MEDIA

W tym roku stawiamy przede wszystkim na innowacyjne zarządzanie jakościowym kontentem, zbliżając go do konsumenta dzięki szerokim możliwościom digitalu. Istotne będą dalsze inwestycje w TVN i TVN 7 zwiększające ilość...

 

Artykuł bezpłatny

Press

WYDAWNICTWO PODATKOWE GOFIN

W minionym roku, w tym jakże dziwnym pandemicznym okresie, nie zauważyliśmy większych zmian w zachowaniu naszych klientów.

 

Artykuł bezpłatny

Press

WIRTUALNA POLSKA MEDIA

Biuro reklamy WPM osiąga ponadprzeciętne wzrosty we wszystkich kanałach sprzedaży. To zasługa nagrodzonego za 2020 rok zespołu Biura Reklamy Internetowej Roku oraz zaufania partnerów.

Poprzednie numery

Biura Reklamy
Biura Reklamy
Biura Reklamy
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.